Категорія
Новини
Дата

Шевченко відмовився від посади в Національному олімпійському комітеті на знак протесту проти його нового складу

Колишній головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко відмовився від посади віцепрезидента Національного олімпійського комітету України (НОК) через його теперішній склад. Про це він повідомив у Facebook.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Своє рішення Андрій Шевченко пояснив незгодою з результатами виборів нового складу комітету.
  • «Я вважаю почесною роботу в Національному олімпійському комітеті, розумію важливість його розвитку. Водночас я не можу залишитися в НОК за такого складу. Ми платимо за свою свободу безмежно високу ціну життями найкращих з українців. Мусимо бути гідними їх».

Контекст

17 листопада на звітно-виборній асамблеї НОК Андрія Шевченка обрали віцепрезидентом комітету. Очолив комітет чинний міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. 

На асамблеї також обрали нових членів НОК на період 2022-2026 років. Зокрема, до складу потрапили Нестор Шуфрич, Григорій Суркіс, Олександр Усик, Лілія Подкопаєва, Марина Бех-Романчук.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні