Категорія
Новини
Дата

Шевченко відмовився від посади в Національному олімпійському комітеті на знак протесту проти його нового складу

Колишній головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко відмовився від посади віцепрезидента Національного олімпійського комітету України (НОК) через його теперішній склад. Про це він повідомив у Facebook.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Своє рішення Андрій Шевченко пояснив незгодою з результатами виборів нового складу комітету.
  • «Я вважаю почесною роботу в Національному олімпійському комітеті, розумію важливість його розвитку. Водночас я не можу залишитися в НОК за такого складу. Ми платимо за свою свободу безмежно високу ціну життями найкращих з українців. Мусимо бути гідними їх».

Контекст

17 листопада на звітно-виборній асамблеї НОК Андрія Шевченка обрали віцепрезидентом комітету. Очолив комітет чинний міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. 

На асамблеї також обрали нових членів НОК на період 2022-2026 років. Зокрема, до складу потрапили Нестор Шуфрич, Григорій Суркіс, Олександр Усик, Лілія Подкопаєва, Марина Бех-Романчук.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні