Категорія
Новини
Дата

АТБ повертає на полиці Roshen та «Нашу Рябу». До війни мережа конфліктувала з брендами

Торговельна мережа «АТБ-маркет» повертає в реалізацію продукцію Roshen та «Наша Ряба», про що повідомила в пості на Facebook. Ритейлер вирішив об’єднатися з брендами, з якими раніше конфліктував, щоб забезпечити людей продуктами й товарами під час війни.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • АТБ вирішив повернути товари на полиці, тому що «сьогодні не час і не місце для з’ясування партнерських взаємовідносин та довготривалих перемовин», написала компанія. 
  • Рішення компанії спрямоване на максимальне забезпечення населення продуктами харчування та товарами першої необхідності під час масштабної та зухвалої військової агресії

Контекст

Forbes писав, що раніше АТБ сперечався із брендами щодо умов контракту і тимчасово відмовлявся продавати продукцію. Крім Roshen і «Наша Ряба», мережа також зняла з полиць напої світового гіганта Coca-Cola і солодощі всесвітньо відомої компанії, про що на умовах анонімності сказав колишній топменеджер транснаціональної FMCG-компанії.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні