Категорія
Новини
Дата

Бізнес готовий «забути образи». Зеленський ввечері зустрінеться з представниками великого бізнесу

Президент Володимир Зеленський ввечері 23 лютого проведе зустріч з представниками великого українського бізнесу. Представники бізнесу демонструють готовність допомогти країні у скрутний час, пише «Українська правда».

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Зустріч запланована на 18.00 середи в Офісі президента, пише видання із посиланням на одного із запрошених бізнесменів.
  • Бізнес готовий допомагати країні в скрутний час і «забути певні образи», заявив бізнесмен на умовах анонімності.
  • Участь у зустрічі підтвердили бізнесмени Рінат Ахметов та Віктор Пінчук. Ігор Коломойський повідомив, що не зможе бути присутнім через підтверджений COVID-19, пише видання.

Цитата

«Я говорив з кількома, скажемо так, колегами, в тому числі з людьми Ріната Леонідовича (Ахметова – ред.). По суті, всі готові допомагати, чим зможемо. Навіть готові забути обідки. Для них зараз не час», — сказав один з бізнесменів, запрошений на зустріч із Зеленським.

Контекст

Ескалація на кордонах та окупованому Донбасі, визнання Росією псевдореспублік ОРДЛО та загроза масштабного вторгнення РФ в Україну обʼєднали український бізнес, піднявши хвилю підтримки Збройних сил України та економіки. Особливо активними є українські IT-компанії. Підприємці жертвують мільйони гривень та сплачують податки наперед.

Найбагатший українець Рінат Ахметов оголосив про сплату його компанією СКМ податків наперед на суму 1 млрд грн і закликав до «єдності влади, бізнесу, громадян України». Компанії «Датагруп» та Volia здійснили авансовий платіж у розмірі 50 млн грн.

22 лютого Зеленський у відеозверненні анонсував зустріч із представниками топ-50 українського великого бізнесу у середу.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні