Категорія
Новини
Дата

Cisco прийняла рішення згорнути бізнес у РФ та Білорусі

Американський виробник мережевого обладнання Cisco прийняв рішення згорнути бізнес у РФ та Білорусі, йдеться в повідомленні компанії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Компанія обіцяє підтримати співробітників, які працюють у РФ та Білорусі. 
  • Також Cisco планує звʼязатися з клієнтами та партнерами для вирішення деяких фінансових питань.
  • Cisco приєдналася до виробника спортивного одягу Nike, який також заявив у четвер, що повністю залишає РФ, а також інших, які раніше оголосили про плани покинути, починаючи від McDonaldʼs і закінчуючи автовиробником Renault, зазначив Reuters.

Контекст

Cisco Systems – американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання. Воно призначене для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації та комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.

У березні корпорація оголосила про зупинення роботи в цих країнах через російське військове вторгнення в Україну.

Раніше Cisco повідомила, що в III кварталі 2022 фінансового року недоотримала $200 млн виручки, або 1,6% від загального доходу через припинення діяльності в Росії та Білорусі, йдеться у звіті компанії.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні