Категорія
Новини
Дата

ДТЕК продовжує забезпечувати стабільну работу енергосистеми, — Тимченко

Енергетичні об’єкти компанії ДТЕК — ТЕС, розподільчі мережі, зелена генерація, газовидобувні активи, шахти продовжують забезпечувати сталу роботу української енергосистеми

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

ТЕС ДТЕК забезпечені вугіллям на понад два тижні роботи і виконують усі команди Системного Оператора, — йдеться в повідомлені гендиректора ДТЕК Максима Тимченко, опублікованому на сайті компанії.

Компанія працює в ізольованому від Росії та Білорусі режимі. «Пошкодження ліній електропередач ліквідовується у максимально стислі строки», — каже Тимченко.

Зупинена Луганська ТЕС через пошкодження та активні бойові дії в місті Щастя.

ДТЕК в онлайн режимі координує роботу з Міністерством енергетики України, центральною та місцевою владами.

Хроніка війни — тут.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні