Категорія
Новини
Дата

EPAM і Wargaming перестали наймати співробітників у Білорусі, Росії та Україні

Білорусь зникла із розділу «вакансії» на сайті сервісної ІТ-компанії України EPAM і розробника гри World of Tanks Wargaming, повідомляє dev.by. EPAM також прибрав Україну із розділу.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Найм співробітників у EPAM припинений через те, що «більша частина клієнтів накладає все більше обмежень на роботу з Білорусі».
  • Якщо клієнтські обмеження зміняться, EPAM запрошує спеціалістів, які зацікавлені працювати на компанію, працювати на офіси в інших країнах і потім очікувати можливості перевестися у білоруський підрозділ.
  • Білоруська компанія Wargaming прибрала вакансії для усіх локацій.

Контекст

Білорусь входила у топ-5 найбільш популярних локацій EPAM за кількістю вакансій, і лише в кінці 2021 року найбільше вакансій почало публікуватися в Україні. СEO компанії Аркадій Добкін заявив в серпні та жовтні минулого року, що компанія не збирається йти з білоруського ринку.

На девʼятий день війни EPAM припинила роботу з російськими клієнтами. EPAM припиняє надання послуг клієнтам, які перебувають у Росії. Про рішення щодо закриття офісів не повідомляється. «Компанія також активно оцінює інші свої операції в регіоні», – йдеться в заяві.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні