Категорія
Новини
Дата

«Епіцентр» втратив три ТЦ, частину закрито через бойові дії. Як працює гіпермаркет в умовах війни

Станом на 2 квітня діючими залишаються 67 із 75 торговельних центрів «Епіцентр» та «Нова лінія», повністю зруйновано — три. Решта ТЦ тимчасово не працює через активні бойові дії, повідомили Forbes в пресслужбі компанії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Через бойові дії були повністю знищені ТЦ компанії у Чернігові, Маріуполі та Бучі (Київська обл.). Також внаслідок ракетного удару ми втратили п’ять магазинів у столичному ТРЦ Retroville (Intersport, 4F, TAF, E.Pic та «Галереї Деко»).
  • Онлайн-майданчик ТЦ «Епіцентр» продовжує виконувати свої основні функції. Сайт став важливим елементом комунікації з клієнтами, заявляють в компанії.
  • Служба доставки не зупинялася і продовжувала роботу в усіх регіонах, де це було можливим. Також «Епіцентр» продовжує співпрацювати з низкою логістичних партнерів, які забезпечують доставку замовлень клієнтам. 
  • Через бойові дії в деяких регіонах компанія не завжди могла вчасно виконати свої замовлення. Проте компанія намагається оперативно вирішувати всі проблемні питання, йдеться у коментарі.
  • Служба підтримки «Епіцентру» працює в посиленому режимі.
  • У перші дні війни кількість замовлень істотно скоротилася, проте зараз спостерігається відновлення споживчого попиту і збільшення кількості замовлень (особливо в західних регіонах країни, куди виїхала значна частина українців).
  • Найбільшим попитом в інтернет-магазині користуються такі групи товарів: взуття\кросівки, автошини, керамічна плитка, зоотовари, а також товари, які закуповують для військових: тактичні рюкзаки, ножі, ліхтарі, генератори, електроінструмент тощо. 

Контекст

Ритейл другий рік поспіль знаходився в пʼятірці найбільш прибуткових галузей економіки України – сумарно за рік ритейлери заробляли понад 430 млрд грн. 

Кількість працюючих торгових обʼєктів в Україні протягом місяця бойових дій скоротилась на 29%, свідчить дослідження Асоціації ритейлерів України. Загальна кількість працюючих торговельних точок в Україні склала 9701 при загальній чисельності 13 674 (станом на 21 березня).

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні