Категорія
Новини
Дата

«Фармак» інвестує понад €20 млн у новий завод в Іспанії

Український виробник ліків «Фармак» інвестує понад €20 млн у новий завод власних лікарських засобів в передмісті Барселони, йдеться у повідомленні фармкомпанії. Підприємство із замкнутим циклом виробництва планують відкрити на початку 2024 року.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • «Фармак» не планує переміщувати виробничі потужності зі своїх українських заводів, а будує нове виробництво.
  • На новому підприємстві планується випуск стерильних лікарських засобів у вигляді розчинів, суспензій у флаконах та шприцах. 
  • Крім самого виробництва, компанія планує відкрити в Іспанії мультифункціональний лабораторний комплекс з R&D-центром.
  • В компанії зазначили, що відкривати завод у ЄС планували ще до початку війни. «Фармак» знаходиться на шляху трансформації в міжнародну компанію. Тому ми вирішили не змінювати свою стратегію і не обмежувати можливості розвитку підприємства», – розповів виконавчий директор «Фармак» Володимир Костюк.
  • Він наголосив, що це допоможе «Фармак» першим з українських компаній інтегруватися у європейський фармацевтичний ринок. 

Контекст

Наразі у продуктовому портфелі «Фармак» понад 450 найменувань лікарських засобів. Серед яких ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні препарати тощо. 

Окрім забезпечення ліками українського ринку, «Фармак» здійснює експорт до більш як 40-ка країн ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу та Азії. При цьому, фокус компанії беззмінно залишається на першочерговому покритті потреб української системи охорони здоров’я, заявляють у «Фармак».

На початку великої війни «Фармак» втратив склад під Макаровим Київської області. Збитки в компанії оцінили в 1,5 млрд грн.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні