Категорія
Новини
Дата

«Фокстрот» запустив функцію оплати криптовалютою через Binance Pay

Мережа електроніки й побутової техніки «Фокстрот» запустила можливість оплати товарів в інтернет-магазині та роздрібних торговельних точках мережі за допомогою Binance Pay. Про це йдеться в пресрелізі.

Ключові факти

  • «Компанія «Фокстрот» усіляко підтримує курс на цифровізацію продажів. За останній рік ми підключили низку безконтактних видів оплати на сайті, в чатботі, з використанням QR-коду. Наступний крок – підключення опції з оплати Binance Pay», – цитується у пресрелізі СЕО «Фокстрот» Олексій Зозуля.
  • За його словами, компанія працювала над ініціативою з кінця 2020 року.
  • Для розрахунку за допомогою Binance Pay покупцям потрібно обрати відповідний вид оплати при оформленні замовлення в інтернет-магазині «Фокстрот» і підтвердити оплату в мобільному застосунку Binance. При оплаті в офлайн-магазинах продавець-консультант сформує QR-код для оплати.
  • «Для нас це перша інтеграція Binance Pay з e-commerce партнером в Україні й ми сподіваємося продовжити розвиток у цьому напрямі», – сказав генеральний менеджер Binance в Україні Кирило Хомʼяков.
  • Згідно з пресрелізом, за останні два роки «Фокстрот» запровадив можливість безконтактних оплат через LiqPAY, чатботи у Вайбері й Телеграмі, через платіжний сервіс mVisa QR. Крім того, мережа перейшла на електронні фіскальні чеки, що дало змогу заощадити у 2021 році 185 км паперу, зберігши від вирубки 3,5 тис. дерев.

Контекст

Binance Pay – це безконтактна технологія оплати криптовалютою, яка нині підтримує більш як 40 криптовалют.

«Фокстрот» – одна з найбільших торговельних мереж за кількістю магазинів та обсягами продажу електроніки й побутової техніки в Україні. Станом на початок 2022 року бренд є омніканальним (офлайн та онлайн-торгівля), охоплює 170 магазинів у 90 обласних і районних центрах України та інтернет-магазин.

Понад десять років тому було здійснено першу у світі купівлю за криптовалюту. У 2010 році американець Ласло Ханйєкс заплатив за 2 піци 10 000 біткоїнів. У той час біткоїн оцінювався в 0,5 центів. В Україні пік популярності оплати криптовалютами припав на 2017−2018 роки. Тоді про готовність прийняти оплату біткоїном заявляли мережа АЗС Wog, ресторани Pesto Cafe, Мама Мія, MisterTwister. Однак вони вже не надають таку послугу.

Матеріали по темі