Категорія
Новини
Дата

Фонд засновників Reface долучився до фінансування ігрового AI-стартапу Regression Games

Американський ігровий та кіберспортивний стартап Regression Games, який займається розвитком штучного інтелекту (AI), залучив $4,2 млн інвестицій. До фінансування долучився український фонд Roosh Ventures, пише prnewswire.com.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Раунд фінансування очолила New Enterprise Associates (США). Серед інвесторів – Andreesen Horowitz (a16z), BBQ Capital, український Roosh Ventures та інші ангел-інвестори.
  • Regression Games планує використати нові інвестиції, щоби збільшити команду інженерів та прискорити розроблення платформи для тестування ігор на основі штучного інтелекту.
  • Regression Games заснував Аарон Вонтел у травні 2022 року. Стартап розробляє платформу для ігор на основі AI, яка передбачає замість мишки та клавіатури використання алгоритмів машинного навчання. Це дасть змогу писати код і створювати моделі, що керуватимуть персонажами та змінюватимуть хід гри в реальному часі.

Контекст

У березні минулого року двоє із засновників стартапу Reface, Денис Дмитренко та Кирило Сигида, а також ранній інвестор Сергій Токарєв запустили венчурний фонд Roosh. Як пояснювали тоді засновники фонду, Roosh влаштований за так званою вічнозеленою моделлю. Він реінвестуватиме зароблене на успішних угодах, а не формуватиме класичних фондів із 5–10-річним терміном життя.

У лютому Roosh Ventures разом із GR Capital брав участь у раунді, завдяки якому французький фінтех Alma залучив €115 млн інвестицій.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні