Категорія
Новини
Дата

ФОПи відтепер можуть сплачувати податки у Приват24 для фізосіб

Приват24 додав новий функціонал для підприємців – сплату єдиного податку та інших бюджетних платежів. Така можливість зʼявилася для всіх клієнтів ФОПів у оновленій версії мобільного додатку, повідомив член правління банку Євген Заіграєв.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

Ключові факти

  • Підприємцю для створення бюджетних платежів у Приват24 треба зайти в меню «Бізнес» – «Платіж до бюджету», вибрати отримувача та номер рахунку одержувача.
  • Далі в блоці «Дані платежу» треба обрати код сплати податку, вказати суму податку та рахунок, з якого будуть списані кошти. 
  • Після перевірки даних залишається підписати платіж за допомогою SmartID.

Контекст

Український малий та середній бізнес продовжує відроджуватися: зростає Ukrainian Business Index, бізнес почав відновлювати робочі місця, створювати товарні запаси та розширювати клієнтську базу. Очікування бізнесу від результатів діяльності в 2022 році залишаються на рівні половини від доходів попереднього року, свідчить дослідження Центру розвитку інновацій, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, проєкту «Дія.Бізнес» та агентства Advanter Group.

Найбільше заважає бізнесу у відновленні нестача фінансових ресурсів у країні, а саме неплатоспроможність клієнтів (64%). Також бізнес страждає від відсутності достатнього капіталу (51%), 38% опитаних назвали проблемою непрогнозованість розвитку ситуації в Україні та на внутрішньому ринку, а 35% вказали на непередбачуваність дій держави, які можуть погіршити ситуацію для бізнесу.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні