Категорія
Новини
Дата

Forbes Ukraine передав дві реанімаційні машини швидкої допомоги класу C гуманітарному проєкту «Фріда», який допомагає українцям 

Видавець Forbes Ukraine купив та передав дві реанімаційні машини швидкої допомоги класу С гуманітарному проєкту «Фріда». Їх закупили у Німеччині, з початку травня 2022 -го вони вже в Україні й використовуються для допомоги та медичної евакуації українців, що постраждали від війни. Про це Forbes розповів засновник проєкту «Фріда» Роман Гольдман, експерт в області пацієнт-менеджменту, з Першого медичного центру в Тель-Авіві. 

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти 

  • Проєкт «Фріда» – волонтерська ініціатива, яку започаткував Роман Гольдман після російської агресії. Мета – надати якісну медичну допомогу українцям, постраждалим від війни.
  • Наразі «Фріда» – це 300 лікарів-волонтерів з України та Ізраїлю, які надають медичні послуги українцям (принцип пересувної поліклініки). Лікарі працювали у Чернігові, Бучі, Ірпені, містах та селах Чорнобильського регіону. Також здійснюють евакуацію пацієнтів із небезпечних регіонів.    
  • Закуплені реанімаційні машини відносяться до «швидких» класу C. Вони були переобладнані на тюнінговому виробництві C. Miesen GmbH. «Це – лікарня на колесах, у ній є все для реанімації найскладніших пацієнтів», – каже Роман Гольдман. 
  • Автомобілі призначені для реанімаційних бригад. Вони створені на базі мікроавтобусів Mercedes Sprinter та укомплектовані сучасним медичним обладнанням. Наразі у проєкту 10 таких авто. 
  • Така «швидка» окрім екіпажу може перевозити до двох поранених та обладнана всім необхідним для реанімації та ліками, а також спеціальними підвісками, які дозволяють їй плавно долати розбиті під час війни дороги. 

Контекст 

Ізраїльський гуманітарний проєкт «Фріда» працює в Україні з початку березня. Він співпрацює з українськими та ізраїльськими медиками в гарячих точках. Всього до проєкту залучено 300 ізраїльських та українських лікарів найвищої кваліфікації – в Україні вони працюють на волонтерських засадах. 

Forbes Ukraine передав дві реанімаційні машини швидкої допомоги класу C гуманітарному проєкту «Фріда», який допомагає українцям  /Фото 1

Фото - Роман Гольдман

Forbes Ukraine передав дві реанімаційні машини швидкої допомоги класу C гуманітарному проєкту «Фріда», який допомагає українцям  /Фото 2

Фото - Роман Гольдман

Forbes Ukraine передав дві реанімаційні машини швидкої допомоги класу C гуманітарному проєкту «Фріда», який допомагає українцям  /Фото 3

Фото - Роман Гольдман

Forbes Ukraine передав дві реанімаційні машини швидкої допомоги класу C гуманітарному проєкту «Фріда», який допомагає українцям  /Фото 4

Фото - Роман Гольдман

Попередній слайд
Наступний слайд

На початку війни проєкт під егідою міністерства охорони Ізраїля надавав медичну допомогу українцям, які переїжджали від війни у Європейські країни. За словами Гольдмана, медичними послугами у мобільних пунктах надання допомоги, облаштованими на кордоні, скористалось понад 20 000 переселенців. 

Коли потік переселенців зменшився, проєкт Фріда змістив свій фокус на допомогу українцям всередині країни.   

На початку травня «Фріда» передав інноваційні ліки та гуманітарну медичну допомогу київським лікарням. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні