Категорія
Новини
Дата

Forbes включив дев’ять українців до європейського рейтингу 30 до 30 років

Американський Forbes опублікував новий список 30 найперспективніших європейців до 30 років. Серед них – дев’ять вихідців з України.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • До категорії «Технології» Forbes потрапили автори сервісу Flawless App Ліза Дзюба, 29, і Ахмед Сулейман, 29. Їхній сервіс допомагає порівняти очікуваний дизайн програми з реальним у симуляторі, щоб можна було відразу вносити правки. У лютому 2020 року застосунок купила американська Abstract.
  • Також до категорії «Технології» включили співзасновників застосунку Reface Ярослава Бойка, 28, Дениса Дмитренка, 29, і Романа Могильного, 29. Сервіс заснувало семеро осіб, але лише троє віком молодше 30 років.
  • До цієї ж категорії увійшла Інна Заіменко, 29, засновниця платформи, яка допомагає шукати наукову інформацію й літературу A-Labisider.
  • У категорії «Фінанси» опинився засновник EZ Blockchain Сергій Герасимович. Його платформа допомагає видобувачам нафти й газу перетворювати відходи виробництва в електроенергію та використовувати її для майнінгу криптовалюти.
  • До категорії «Соціальний вплив» потрапив Федір Сердюк, 25, співзасновник проєкту Fast. Він навчає людей навичкам надання першої допомоги.
  • До категорії «Мистецтво» увійшла Ольга Кравченко з Києва. Вона разом із Кейтлін Фріц заснувала стартап Musemio. Він використовує віртуальну реальність для освіти дітей у сфері культури.

Контекст

У Forbes відзначають, що середній вік усіх учасників списку 27 років. 67% учасників є засновниками або співзасновниками бізнесу. Сукупно вони змогли залучити більше $1 млрд інвестицій. 78% учасників списку визнали, що молодий вік є їхньою перевагою в бізнесі.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні