Категорія
Новини
Дата

Функція Stories у Telegram стане доступною для усіх користувачів месенджера

Telegram почав запускати функцію Stories для усіх користувачів. Про це повідомив засновник і власник компанії Павло Дуров у дописі, присвяченому 10-річчю месенджера.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • «Наступний крок для Telegram – вийти за межі обміну повідомленнями та стати лідером інновації у соціальних мережах загалом. Сьогоднішнє поступове впровадження Stories для всіх користувачів знаменує початок цього нового етапу в історії Telegram», – написав він. 
  • За даними Дурова, за цей час Telegram вдалося залучити 800 млн активних користувачів. 

Контекст

Telegram у 2022 році став основним провайдером новин, свідчить дослідження USAID-Internews щодо споживання медіа, опубліковане наприкінці 2022 року. 60% українців отримують новини з Telegram-каналів, тоді як з телебачення споживають новини лише 36% співгромадян.

Stories у месенджері зʼявилися на початку липня, але робити їх могли лише власники платної передплати Telegram Premium. Інші користувачі могли переглядати і коментувати їх сторіс.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні