Категорія
Новини
Дата

Глава швейцарського банку Credit Suisse пішов у відставку через порушення COVID-обмежень

Глава швейцарського банку Credit Suisse Антоніо Орта-Осоріо пішов у відставку, повідомляється у пресрелізі банку. За даними Reuters він кілька разів не дотримувався карантину у 2021 році.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Голова банку Credit Suisse Антоніо Орта-Осоріо подав у відставку після внутрішнього розслідування, проведеного на замовлення ради директорів, повідомляється у релізі
  • Посаду займе Аксель Леманн, який до цього обіймав керівні посади в UBS та Zurich Insurance Group.
  • Орта-Осоріо перебував на чолі Credit Suisse менше року, його було призначено на посаду у квітні 2021 року.

Цитата

«Я жалкую, що мої особисті дії призвели до труднощів для банку і поставили під загрозу мою здатність представляти банк усередині та за його межами. Я вважаю, що моя відставка відповідає інтересам банку та його акціонерів у цей критичний час», – сказав Антоніо Орта-Осоріо.

Контекст

Орта-Осоріо у 2021 році кілька разів ігнорував COVID-обмеження під час міжнародних поїздок. Влітку він відвідав фінал тенісного турніру Вімблдон під час візиту до Великобританії, хоча мав перебувати на карантині. Також він виїхав зі Швейцарії протягом 10 днів, які мав провести на карантині.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні