Компанія Google, що належить Alphabet Inc, спостерігає спроби DDoS-атак проти численних українських сайтів, у тому числі МЗС, МВС, а також таких сервісів, як Liveuamap, які допомагають людям знаходити інформацію. Компанія виділила додаткові $10 млн на гуманітарну допомогу українцям в Польщі, сказано у повідомленні Google.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Google розширила доступ до Project Shield, безкоштовного захисту від DDoS-атак, щоб українські урядові веб-сайти, посольства в усьому світі та інші уряди в безпосередній близькості від конфлікту могли залишатися онлайн. Project Shield дозволяє Google поглинати поганий трафік під час DDos-атак і діяти як «щит» для невеликих веб-сайтів.
- Компанія збільшує підтримку до $25 млн, виділяючи додаткові $10 млн на допомогу організаціям, які надають як негайну гуманітарну допомогу, так і довгострокову допомогу для біженців у Польщі.
- В Google додали програму «Повітряна тривога» в Google Play в Україні. Вона була створена українськими розробниками у співпраці з урядом, щоб краще попереджати людей про повітряні нальоти.
- Для допомоги важливим організаціям, які беруть участь у наданні гуманітарної допомоги, як-от медичне забезпечення, продовольча допомога, а також підтримка та допомога біженцям, компанія надає безкоштовні послуги через кредити Google Cloud для відповідних організацій.
Контекст
4 березня через вторгнення РФ в Україну Google припинила продаж онлайн-реклами в Росії. Придбати рекламу росіянам не вдасться ні в пошуковій системі, ні в YouTube, ні у партнерів.
Через війну Росії проти України міжнародні компанії розривають співпрацю з російським бізнесом. Nike, Apple, Boeing – хто ще припинив бізнес із РФ читайте в нашому тексті «Які світові компанії більше не ведуть бізнес із Росією».
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.