Категорія
Новини
Дата

Google почав переводити своїх співробітників із російського офісу і готується до блокування Youtube

Компанія Alphabet почала «тихо» переводити своїх співробітників з Росії, повідомляє Bloomberg. Компанія також очікує блокування Youtube через бан каналу Міністерства оборони РФ.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Google не закрив свій офіс в Росії, але в останні два тижні переводить співробітників, повідомляє Bloomberg. Представник Google відмовився від коментарів виданню.
  • У той час YouTube заблокував канал Міністерства оборони Росії та видалив два відео на каналі міністерства, де вторгнення РФ в Україну назвали «визволительною операцією».
  • У найближчі дні Youtube можуть заблокувати, повідомив співбесідник «РИА Новости», близький до Роcкомнагляду.

Контекст

YouTube розпочав блокування всіх державних росЗМІ по всьому світу, оскільки росЗМІ «спрощують ставлення до задокументованих подій в Україні», заявили у компанії. Заступник представника комітету Держдуми з питань інформаційного регулювання Антон Горелкін вимагає від мережі YouTube розблокувати канали російських пропагандистських ЗМІ. Інакше – мережу можуть заблокувати в Росії.

Напередодні Тверський суд Москви визнав американську Meta Platforms Inc. екстремістською організацією і заборонив в Росії соцмережі Facebook і Instagram, які належать компанії. Відповідне рішення суд ухвалив за позовом Генпрокуратури.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні