Категорія
Новини
Дата

Jysk попри війну анонсував відновлення роботи закритих та відкриття нових магазинів в Україні

Скандинавська мережа магазинів меблів і декору Jysk не відмовляється від планів з розвитку мережі в Україні. Зокрема, планується відновлення роботи закритих та відкриття нових магазинів, йдеться у пресрелізі компанії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Цього літа Jysk планує відкриття трьох магазинів – 16 червня у Львові (ТЦ «Fabrik»), в липні у Червонограді (ТЦ «Майдан») та Рівному (ТЦ «HAPPY mall»). 
  • На цьому тижні відновлює роботу магазин Jysk в ТЦ «Retroville» у Києві. З 1 червня компанія відновила роботу магазину в Бучі (Retail Park Bucha), який до цього було відкрито 16 грудня 2021 року у форматі 3.0. Під час окупації магазин було розграбовано.
  • В Jysk наголошують, що наразі відновлено роботу магазинів всюди, де це безпечно для покупців та співробітників компанії. Не працюють магазини мережі на окупованих територіях, а також ті, які зазнали суттєвих пошкоджень.
  • Jysk також повідомив про підтримку українського виробника. З початку війни мережа закупила в Україні товару на суму більш ніж 10 млн грн. Це здебільшого товари для дому, подушки та ковдри, меблі та матраци.

Контекст

До початку війни Jysk планував сягнути позначки у 100 магазинів в Україні до кінця 2022 року. Наразі в Україні відкрито 77 магазинів мережі з 85, що працювали до 24 лютого. 

Jysk відновив роботу інтернет-магазину з 13 травня. Також працює доставка додому та на відділення, проте із географічними обмеженнями. 

В компанії поки що не мають змоги порахувати втрати від війни. Лише собівартість втрачених товарних запасів оцінюють в десятки мільйонів гривень, заявляють в Jysk. Загальні втрати лише магазину в Бучі склали майже 8 млн грн. Є повністю знищені магазини в Гостомелі та Херсоні, є суттєво пошкоджені магазини в Одесі, ТЦ «Ривʼєра», Києві ТЦ «Retroville», Харкові ТЦ «Восторг», є розграбовані магазини в Бучі та Мелітополі, є магазини в зоні окупації – Нова Каховка, Мелітополь, Херсон.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні