Категорія
Новини
Дата

«Київстар» планує інтегрувати ChatGPT у віртуального помічника Зоряну. На це піде рік-півтора

Найбільший в Україні мобільний оператор «Київстар» хоче оновити власного чат-бота для клієнтської підтримки сучасними технологіями штучного інтелекту, але через питання безпеки на це піде рік-півтора. Про це у ефірі нового ютуб-проєкту «Business Breakfast із Володимиром Федоріним» розповіла B2C-директорка «Київстар» Тетяна Лукинюк.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • «Ми наразі переглядаємо повністю підхід до Зоряни, щоб зробити її все-таки адекватною з використанням ChatGPT, аніж намагатися пришвидшити минулу технологію», – каже Лукинюк.
  • «Київстар» запустив бота-помічника Зоряну в березні 2016 року. З того часу технології значно змінилися, тому оператор вирішив повністю переглянути підхід до віртуального помічника, каже Лукинюк.
  • Інтеграція відбудеться не раніше ніж через-рік півтора через питання безпеки.
  • «Ми точно не зможемо це зробити швидко», – каже Лукинюк. Вона наводить приклад кіберінциденту Lily Collins Hack, який компрометує облікові записи в соціальній мережі Facebook. Після переходу за шкідливим посиланням зловмисники отримують доступ до аккаунту жертви. Їхні імена та фото профілю замінюють на ім’я на фото британської акторки Лілі Коллінз. У деяких випадках злам зачіпає також фінансові аккаунти. Хакери отримували доступ до Facebook-сторінок людей через фейкове розширення ChatGPT для браузера Chrome, дослідила кібербезпекова компанія Guardio Labs.
  • «Ми не можемо собі цього дозволити», – додала B2C-директорка «Київстар». Інтенсивність атак на найбільшого в Україні телеком-оператора, за її словами, зросла у 400 разів. Тому з міркувань безпеки компанія зможе працювати лише із захищеною на 100% технологією.

Контекст

14 березня 2023-го компанія OpenAI презентувала нову версію штучного інтелекту – GPT-4.

Наприкінці листопада 2022 року OpenAI – американська лабораторія ШІ, серед співвласників якої Ілон Маск, представила свою розробку ChatGPT на базі просунутої нейромережевої моделі GPT-3.5. Мовна модель на базі ШІ може відповідати на запитання, допомагати зі складанням листів, есе та написанням коду. 

Уже за тиждень ChatGPT мав понад 1 млн користувачів. І в OpenAI планують лише нарощувати темп – у 2023 році в компанії очікують до $200 млн доходу, а вже за рік – $1 млрд. Нещодавно OpenAI розблокувала доступ до ChatGPT в Україні

 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні