Категорія
Новини
Дата

McDonald’s готується до відкриття своїх закладів, але конкретні терміни не називає

Мережа ресторанів McDonald’s готується відновити роботу своїх закладів в Україні. Про це в інтервʼю Forbes повідомила CEO компанії в Україні Юлія Бадрітдінова. Конкретних строків вона не назвала. Як розказав Forbes керівник одного з київських ресторанів McDonald’s на умовах анонімності, відкриття закладів може початися з серпня. Але в тому випадку, якщо будуть узгоджені питання безпеки.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Мережа ресторанів працюємо над оновленням протоколів безпеки, перевіряючи локації на предмет наявності поряд бомбосховищ. «Коли спрацьовує повітряна тривога, ресторани терміново мають зачинятися, що само по собі є досить непростим процесом, оскільки ресторан — це міні-завод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів», — сказала вона.
  • Також McDonald’s відновлює мережу поставок. «Переважна більшість наших постачальників працюють, але через зруйновану інфраструктуру є певна категорія продуктів, які доведеться закупати в інших регіонах чи країнах. Наприклад, пакування, чи соки тривалого зберігання, соуси тощо». — розповіла Бадрітдінова.
  • З початком повномасштабної війни всі продукти, які зберігалися в ресторанах, компанія віддала міськрадам. Загалом віддали понад 200 т продукції на суму близько 70 млн грн, за даними Бадрітдінової.
  • Серед іншого McDonald’s працює над тренінгами для відновлення знань і навичок людей. А також розробляє тренінги з роботи з ПТСР.
  • Конкретних термінів відновлення роботи Бадрітдінова не називає. «Кожен крок має бути зваженим, а головне відповідати нашим стандартам безпеки людей та їжі. Ми не можемо просто так відкритися, поки не переконаємось, що все відповідає нашим вимогам».
  • Як розказав Forbes керівник одного з київських ресторанів McDonald’s на умовах анонімності, відкриття закладів може початися з серпня. Але в тому випадку, якщо будуть узгоджені питання безпеки.

Контекст

Мережа ресторанів McDonald’s закрила всі свої заклади в Україні ще 24 лютого. Компанія пояснила це міркуваннями безпеки та не поспішає відкривати заклади. У перемовини про відкриття ресторанів включилося навіть МЗС. Міністр Дмитро Кулеба написав, що відомство обговорює проблему McDonald’s не лише з українським представництвом та глобальною штаб-квартирою компанії, а й з урядом США на офіційних зустрічах.

З 14 березня McDonaldʼs заявив, що через війну РФ проти України тимчасово призупиняє обслуговування в російських ресторанах, при цьому її офіс у РФ продовжить працювати. У травні компанія оголосила про остаточний вихід з російського ринку й продаж свого бізнесу там одному із найбільших місцевих франчайзі Олександру Говору.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні