Категорія
Новини
Дата

Novus, Varus та Fozzy Group знімають з продажів Coca-Cola через співпрацю з Росією. Coca-Cola виправдовується, що передає напої для ЗСУ й 1 млн євро Червоному Хресту

Українські ритейл-мережі Novus та Varus знімають з продажів продукцію Coca-Cola через те, що вони продовжують працювати в Росії. Слідом за ними від співпраці відмовилися торговельні мережі компанії Fozzy Group.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Основні факти:

  • Ритейлер Novus більше не співпрацює з компанією Coca-Cola, яка продовжує роботу на території Росії. Товар американського бренду прибирають з полиць магазинів мережі, повідомляє ритейлер на офіційній сторінці в Facebook.
  • Мережа супермаркетів VARUS знімає з продажу всю продукцію Coca-Cola. «Ми ухвалили таке рішення, зважаючи на офіційну позицію компанії Coca-Cola продовжувати діяльність на ринку країни-агресора», – йдеться в заяві.
  • З полиць VARUS знімають продукцію Coca-Cola, а саме: газовані напої Coca-Cola, Cola-Cola Zero, Sprite, Fanta, Schweppes, мінеральну воду BonAqua, холодний чай FuzeTea, соки Rich, енергетичні напої Monster Energy Drink та Burn. «Закликаємо інші мережі приєднатися до бойкоту», – йдеться в заяві.
  • Придбати Coca-Cola не можна буде і в мережах Сільпо, Фора, FOZZY Cash&Carry та Маркет super Thrash Траш. «Ми зупинимо всі майбутні поставки. Йдеться про такі безалкогольні напої: Coca-Cola, Fanta, Schweppes, Sprite, BonAqua, Rich та інші», — пише Fozzy Group на сторінці у Фейсбуці. У той час, як країни та компанії вільного світу припиняють будь-які бізнес зв’язки з Росією та намагаються допомогти українській нації та військовим, компанія Coca-Cola вирішила продовжити там свою роботу, підкреслюється в заяві.

Контекст

Виробник напоїв Coca-Cola повідомив, що продовжує роботу в Росії.

«Всі операційні, виробничі та логістичні потужності Coca-Cola в Росії працюють. Ми несемо повну відповідальність перед партнерами, суспільством та тисячами наших співробітників у Росії», – повідомили в компанії.

Натомість Coca-Cola повідомила, що активно надає напої ЗСУ, теробороні та для гуманітарної допомоги. «Система компаній Coca-Cola на глобальному рівні виділить 1 млн євро Товариству Червоного Хреста, щоб допомогти з нагальними потребами в Україні». — ідеться у фейсбуці компанії.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні