Корпорація Microsoft оголосила про придбання 4% акцій Лондонської фондової біржі (LSE) та початок 10-річного партнерства. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії. За даними Reuters, у межах угоди LSE взяла договірне зобов’язання щодо мінімальних витрат на хмарні технології.
У Forbes Ukraine також є twitter. Якщо вам зручно читати нас там — підписуйтесь за цим посиланням.
Ключові факти
- Партнерство передбачає використання даних та аналітики нового покоління, а також рішень для хмарних технологій. Планується створення нової інфраструктури даних для Лондонської біржі й рішень щодо аналітики та моделювання з використанням Microsoft Azure, штучного інтелекту й Microsoft Teams.
- Гендиректор LSE Девід Швіммер назвав це партнерство стратегічним і важливим кроком до того, щоб стати провідним глобальним бізнесом у галузі інфраструктури фінансових ринків і даних.
- Як зазначає Reuters, у межах угоди LSE взяла договірне зобов’язання щодо мінімальних витрат на хмарні технології Microsoft в обсязі $2,8 млрд протягом терміну партнерства.
- У Microsoft зазначили, що основою партнерства стане цифрова трансформація технологічної інфраструктури LSE і платформ Refinitiv у Microsoft Cloud.
- Microsoft купить акції LSE у консорціуму Blackstone / Thomson Reuters, повідомив оператор біржі. Thomson Reuters, яка володіє Reuters News, має міноритарний пакет акцій LSE після угоди з Refinitiv. Угоду планується закрити в першому кварталі 2023 року.
Контекст
Раніше регулятори висловили занепокоєння через надмірну залежність фінансових компаній від надто малої кількості хмарних провайдерів, зважаючи на можливі технічні збої, які це може спричинити в усьому секторі.
Європейський Союз нещодавно ухвалив закон, який запроваджує гарантії для хмарних провайдерів фінансових послуг, і Велика Британія збирається зробити те саме.
Минулого тижня Міноборони США уклало контракти на хмарні обчислення на суму $9 млрд з Google Alphabet Inc., Amazon Web Services Inc., Microsoft Corp. і Oracle Corp. У той час як адміністрація Дональда Трампа хотіла мати єдиного постачальника хмарних обчислень для Міноборони, адміністрація Джо Байдена скасувала це на користь розподілу проєкту між кількома компаніями.

