Категорія
Новини
Дата

«Нафтогаз» очікує реструктуризації боргу за євробондами до кінця січня – Чернишов

НАК «Нафтогаз України» завершує переговори щодо реструктуризації євробондів, за якими компанія допустила дефолт. Рішення очікується до кінця січня. Про це сказав голова компанії Олексій Чернишов в коментарі CNBC на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Чернишов повідомив, що «Нафтогаз» працює над швидким вирішенням проблем із дефолтом. За його словами, переговори перебувають на завершальній стадії.
  • «До кінця цього місяця ми плануємо отримати згоду власників наших облігацій на реструктуризацію. Це зараз відбувається досить інтенсивно. Я планую протягом двох тижнів завершити цей процес», – заявив голова «Нафтогазу».

Контекст

Уряд пішов на дефолт за єврооблігаціями НАК «Нафтогаз України». 26 липня сплив термін виплат держателям єврооблігацій.

Компанія досі у стані дефолту, що ускладнює залучення коштів. Одним із перших рішень Чернишова на посаді було укладання угоди з компанією Lazard, яка допомагає в реструктуризації двох випусків єврооблігацій. Це випуск на $350 млн 2022-го і $500 млн 2026-го. Щодо випуску 2024-го вже є домовленість про реструктуризацію. 

Раніше Чернишов в інтервʼю Forbes заявив, що «Нафтогаз» планує на початку 2023-го реструктуризувати борг.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні