Категорія
Новини
Дата

Найбільший міноритарій агрохолдингу Kernel продав усі свої акції

Данська Lind Value погодилася на пропозицію компанії Namsen Limited голови ради директорів Kernel Андрія Веревського і продала весь свій пакет акцій агрохолдингу, йдеться в біржовому повідомленні Kernel.

Ключові факти

  • Lind Value була одним із найбільших міноритарних акціонерів із пакетом понад 5%. 
  • Як зазначається в повідомленні, частка Lind Value в Kernel впала з 5,02% до нуля.

Контекст

6 березня Namsen Limited Андрія Веревського надіслала членам ради директорів Kernel листа з пропозицією провести делістинг компанії з Варшавської фондової біржі.

У Kernel пояснили, що агрохолдинг має мало переваг від публічності, вже 11 років не залучає фінансування на біржі, аналітики не цікавляться українськими компаніями, ліквідність низька, міноритарії відмовились фінансово підтримати компанію, до того ж публічність – це прямі та непрямі видатки.

Запропонована ціна викупу на пів процента більша, ніж середня вартість акцій за останні пів року.

12 квітня 15 міноритарних акціонерів Kernel обʼєдналися «з метою захисту своїх інтересів». Разом вони контролюють 18 251 431 акцію, або 21,72%. Тоді вказувалося, що Lind Value з 6,29% акцій був найбільшим учасником цієї угоди. 2 травня міноритарії розірвали укладену акціонерну угоду.

До групи міноритаріїв входили також Kopernik Global Investors LLC з 4,79% акцій, OFE PZU – 2,03%, Uniqua OFE – 1,95%, OFE NN – 1,83%, FRAM FIZ – 1,4%, Aegon OFE — 1,15%. PKO BP OFE – 1,03%. 

9 травня компанія Namsen Limited заявила, що викупить у міноритарних акціонерів 36% акцій Kernel.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні