Категорія
Новини
Дата

Novus відновлює роботу магазину у столичному ТРЦ Retroville, який у березні постраждав від ракетного удару

Супермаркет Novus з 22 липня відновлює роботу магазину у столичному ТРЦ Retroville, йдеться у повідомленні ритейл-мережі. У березні в ТРЦ влучила російська ракета.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • У маркеті працюватимуть всі формати, зокрема й відділи власного виробництва, «Острів майстра шоколаду», кафе The Lunch з більш ніж сотнею посадкових місць тощо.
  • «Кожне відкриття для нас особливе, адже це маленький крок до великого відновлення країни. А відновлення нашого флагманського магазину Novus у Retroville – значний крок», – зауважили у компанії.

Контекст

ТРЦ Retroville постраждав від ракетного обстрілу 20 березня. Там загинуло восьмеро осіб, сам ТРЦ зазнав значних руйнувань.

За планом три чверті площ ТРЦ Retroville планували відкрити для відвідувачів у серпні цього року, а решту площ поетапно – у грудні 2022-го та березні 2023-го.

Площа Retroville – 86 000 кв. м, поруч розташовані Sport Life та бізнес-центр.

Проєкт будувався за кредитні гроші польського державного банку Bank Gospodarstwa Krajowego. Обсяг інвестицій – €41 млн. За оцінками Forbes, на оренді Retroville заробляв близько $20 млн на рік.

Девелопер Stolitsa Group будував Retroville довго – шість років. Відкриття тричі переносили через кризу, а будівництво завершили лише наприкінці травня 2020 року. На той час навколо будівництва виросло близько десятка житлових багатоповерхівок.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні