Категорія
Новини
Дата

Парламент Канади підтримав скасування візового режиму з Україною

Більшість членів федерального парламенту Канади підтримали негайне скасування візового режиму з Україною, повідомив «Укрінформ».

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • Депутати голосували за звіт Постійного комітету парламенту Канади, члени якого раніше підтримали запровадження безвізового режиму з Україною.
  • «Ми закликаємо уряд Канади… запровадити безвізовий режим подорожей з України до Канади, заразом швидко видаючи електронний дозвіл на подорожі», – йдеться в ухваленому звіті.
  • Депутати також рекомендують урядові «збільшити кількість персоналу, аби затримки у прийомі мігрантів не стали ще довшими через чинну гуманітарну кризу».
  • Уряд закликають підтримати українців, які постраждали від конфлікту і засудили «напад на Україну, наказ на який віддав президент РФ Путін, відверто порушуючи міжнародне право», – наголошується у звіті.

Контекст

Рішення про візовий режим належить до компетенції уряду, однак законодавці можуть висловити політичну підтримку та звернутися до виконавчої влади із запитом на розгляд певного питання. 

Наразі у Канаді діє спрощений режим подорожей для громадян України, однак вони повинні отримати візу.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні