Категорія
Новини
Дата

Парламент Канади підтримав скасування візового режиму з Україною

Більшість членів федерального парламенту Канади підтримали негайне скасування візового режиму з Україною, повідомив «Укрінформ».

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про те, як Київстар та Vodafone постраждали від війни

Ключові факти

  • Депутати голосували за звіт Постійного комітету парламенту Канади, члени якого раніше підтримали запровадження безвізового режиму з Україною.
  • «Ми закликаємо уряд Канади… запровадити безвізовий режим подорожей з України до Канади, заразом швидко видаючи електронний дозвіл на подорожі», – йдеться в ухваленому звіті.
  • Депутати також рекомендують урядові «збільшити кількість персоналу, аби затримки у прийомі мігрантів не стали ще довшими через чинну гуманітарну кризу».
  • Уряд закликають підтримати українців, які постраждали від конфлікту і засудили «напад на Україну, наказ на який віддав президент РФ Путін, відверто порушуючи міжнародне право», – наголошується у звіті.

Контекст

Рішення про візовий режим належить до компетенції уряду, однак законодавці можуть висловити політичну підтримку та звернутися до виконавчої влади із запитом на розгляд певного питання. 

Наразі у Канаді діє спрощений режим подорожей для громадян України, однак вони повинні отримати візу.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні