Категорія
Новини
Дата

Підприємець Максим Поляков пожертвував $1 млн на допомогу українцям

Український підприємець із британським паспортом Максим Поляков пожертвував $1 млн на допомогу українцям, які постраждали внаслідок російської агресії. Про це він написав у Facebook.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Поляков пожертвував $1 млн у відповідь на запит міського голови Дніпра Бориса Філатова.
  • Пожертву отримає фонд «ТАПС-Україна» у Дніпрі, який працює над гуманітарними питаннями та надає підтримку захисникам України.
  • Фонд допоможе забезпечити продуктами, медичною допомогою, тимчасовими будинками та всім необхідним тисячі біженців та поранених військовослужбовців, які прибули до Дніпра.
  • Виклик полягає в тому, щоб зібрати $30 млн за 30 днів, написав Поляков. 

Ключова цитата

«Переконаний, що важливо допомагати рідній землі, де б ми зараз не були. Давайте продовжувати боротися разом!» — написав Поляков.

Контекст

IТ-компанії продовжують працювати та фінансово підтримувати Збройні Сили України та державу в цілому. За підрахунками ІТ Ukraine Association, впродовж перших 10 днів війни в Україні українські ІТ-компанії зібрали: $12,1 млн на гуманітарні цілі; $6,1 млн на підтримку ЗСУ; $6,3 млн сплатили податків авансом.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні