Zara у Львові /Facebook ТРЦ Forum Lviv
Категорія
Новини
Дата

Повернення брендів Zara, Massimo Dutti та Pull&Bear може підняти ставки оренди в ТРЦ на 10-15%

11 квітня Zara відновила роботу у Львові. Зокрема, у ТРЦ Forum Lviv відновили роботу магазини брендів Zara, Massimo Dutti, Oysho та Pull&Bear, Фото Facebook ТРЦ Forum Lviv

Відкриття магазинів іспанської групи Inditex спричинить зростання ставок оренди в торгових центрах на 10-15%, розповіла директорка компанії «Українська торгова гільдія» Євгенія Локтіонова на Tenant Mix Conference «Як змінюються торгові центри під час війни?» від Malls Club.

Ключові факти 

  • Повернення брендів Inditex в Україну – Zara, Bershka, Stradivarius та інших – приведе до зростання ставок оренди в торгових центрвх. Зростання становитиме 10-15%, каже Локтіонова.
  • У січні 2024 року фіксовані орендні ставки в торговельних центрах України становили до $18 за 1 кв. м на місяць для магазинів одягу площею 600-1500 кв. м, йдеться в дослідженні «Української торгової гільдії». 
  • Ставки для модних магазинів площею 100-200 кв. м – до $30 за 1 кв. м на місяць. Це платежі для орендарів без урахування % від товарообігу, ПДВ та експлуатаційних платежів.
  • 11 квітня Zara відновила роботу у Львові. Зокрема, у ТРЦ Forum Lviv відновили роботу магазини брендів Zara, Massimo Dutti, Oysho та Pull&Bear, у ТРЦ King Cross Leopolis Zara та Pull&Bear.
Магазин Pull & Bear у Львові

11 квітня в ТРЦ Forum Lviv у Львові відновив роботу магазин Pull & Bear іспанської групи Inditex

Магазин Missimo Dutti у Львові

11 квітня в ТРЦ Forum Lviv у Львові відновив роботу магазин Missimo Dutti іспанської групи Inditex

Магазин Oysho у Львові

11 квітня в ТРЦ Forum Lviv у Львові відновив роботу магазин Oysho іспанської групи Inditex

Попередній слайд
Наступний слайд

Контекст 

Іспанська група Inditex почала відкривати магазини в Україні з 3 квітня. Станом на 11 квітня відкрито 28 магазинів всіх її семи брендів Zara, Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti, Stradivarius, Oysho, Zara Home у шести торгових центрах Києва. 

Далі цього місяця відбудеться відкриття магазинів у Львові, каже голова Української ради торгових центрів (УРТЦ) Максим Гаврюшин. Очікується запуск у Черкасах, Вінниці, центральних регіонах України, додає він.

Відкриття магазинів Inditex привело до зростання трафіку у київських ТРЦ на 20% за перший тиждень роботи. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні