Категорія
Новини
Дата

«ПриватБанк» запустив для бізнесу програмний касовий апарат на платіжних POS-терміналах

«ПриватБанк» запустив для підприємців новий сервіс «Каса», який дозволяє підключити та використовувати POS-термінали банку як програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО), йдеться у повідомленні банку. «Каса» поєднує в собі онлайн-кабінет і додаток для POS-термінала.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Додаток, що вбудований у POS-термінал, виконує функцію касового апарата – продаж товарів, оформлення інкасації, внесення до каси готівки для розміну та інше.
  • Онлайн-кабінет сервісу «Каса» дає можливість онлайн реєструвати торгові точки, касирів та каси, не відвідуючи податкову службу. Крім того, користувачі сервісу зможуть стежити за продажами, вносити товари й послуги у довідник, фіскалізувати фінансові операції.
  • Вартість сервісу «Каса» врахована до тарифу з еквайрингу. Для підключення до сервісу необхідно бути клієнтом ПриватБанку та згідно з інструкцією зареєструватися в особистому кабінеті. Після реєстрації банк установить POS-термінал із додатком «Каса».

Контекст

«ПриватБанк» розпочав впровадження програмних РРО для бізнесу в 2020 році. Застосунки з підтримкою фіскалізації операцій можуть працювати на платіжних Android POS-терміналах, які впроваджуються в мережу еквайрингу.

У грудні минулого року «ПриватБанк» у партнерстві з Visa запустив «Термінал», що працює на смартфонах та планшетах на базі операційної системи Android, оснащених NFC-чіпом. Розробники заявляли, що технологія Tap to Phone – простий та одночасно зручний спосіб для мікро- та малих підприємців, які сильно залежать від готівки, долучитися до цифрової економіки.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні