Категорія
Новини
Дата

Ринкова капіталізація Apple зросла на рекордні $191 млрд

1 хв читання

Сплеск ринкової вартості найдорожчої компанії у світі Apple встановив рекорд фондового ринку. Її капіталізація збільшилася на $190,9 млрд, що є найбільшим показником серед компаній, зареєстрованих у США. Це повʼязано з тим, що оптимістичніші, ніж очікувалося, дані щодо інфляції підтримали фондові ринки в усіх напрямках, пише Bloomberg.

⚡️Даруємо 40% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Ціна зі знижкою — 1079 грн/рік. Діє з промокодом JUNE до 23.06 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

  • За даними агентства, цей стрибок затьмарив капіталізацію Amazon.com Inc. у лютому на $190,8 млрд.
  • Ринкова капіталізація Apple після стрибка в четвер на 8,8% склала $2,34 трлн. Тепер Apple належать чотири рекорди за денним приростом ринкової вартості.

Контекст

Наприкінці жовтня вартість найбільших технологічних компаній США була знецінена майже на $1 трлн перед частковим відновленням. Стрімке зростання зупинилося через уповільнення світової економіки та зростання тиску на витрати. Реакція на новини про доходи призвела до того, що сукупна вартість пʼяти найбільших технологічних компаній, до яких також входять Alphabet, Apple, Meta і Microsoft, виявилася приблизно на $950 млрд нижчою, ніж на початку сезону звітності.

Як тільки Apple повідомила про виторг і прибуток, вищі за очікування аналітиків, ця новина сприяла частковому відновленню наприкінці дня, скоротивши загальну втрату ринкової вартості до $770 млрд, після чого пʼятірка компаній залишилася із загальною вартістю $6,43 трлн.

Глобальні фондові ринки прискорили зростання на новині про помʼякшення карантину в Китаї. Ралі почалося напередодні на Волл-стріт після повільніших, ніж прогнозувалося, даних щодо інфляції в США.

Фʼючерси на акції США та Європи зросли, акції Азії досягли найбільшого зростання за понад два роки.

Інфляція в США в жовтні сповільнилася більше, ніж прогнозувалося. Споживчі ціни (індекс CPI) в США зросли на 7,7% у річному визначенні в порівнянні з 8,2% у вересні, свідчать дані Мінпраці США. Це мінімальний показник із січня 2022 року. Американські індекси підскочили в четвер, досягнувши найбільшого денного приросту за 2−2,5 роки, оскільки ознака уповільнення інфляції в жовтні викликала припущення, що ФРС може стати менш агресивною з підвищенням ставок.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні