Російські окупанти вбили більше цивільних українців, ніж загинуло в бою військових з усіх структур сектору оборони, повідомив міністр оборони Олексій Резніков.
Ключові факти
- Зазнавши нищівних втрат, російські окупанти розпочали терористичну війну. «Вони поводяться як злочинці і боягузи. Вони вбивають і захоплюють у заручники мирних громадян, жінок та дітей», — заявив міністр оборони.
- Для керівництва держави зараз у приорітеті — збережння життя людей: організація гуманітарних коридорів для евакуації громадян та доставка гуманітарних вантажів, заявив Резніков.
Ключова цитата
«Кремль бомбить школи, лікарні і пологові будинки. Москва нікого не захищає. Вона знищує. Вони не здатні воювати з нашою армією, гвардією, теробороною. Тому атакують найбільш незахищених», — сказав Олексій Резніков.
Контекст
Від початку російського вторгнення в Україні загинуло понад 500 мирних жителів, ще майже тисяча людей були поранені, свідчать дані управління Верховного комісара ООН з прав людини. Фактичні цифри, зазначає ООН, значно вищі.
За час блокади Маріуполя загинуло близько 1300 мирних мешканців, повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.
![Сліплять, отруюють, не дають спати. Як українські фермери партизанять на окупованих землях /Фото Depositphotos](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/c/a8/3248d244-5faaa41988e34885d1ca2cb897bfaa8c.jpg?v=6700_5)
![Економіку РФ відкине далеко в минуле, але світ цього і не помітить. Професор університету Берклі Юрій Городніченко пояснює, що буде з Росією, Україною та світом через війну /Фото з особистого архіву](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/e/41/069e9215-ef02628b041b42db8fc3c61a00cd641e.jpg?v=0756_3)
![Goldman Sachs йде, але Raiffeisen та інші глобальні банки поки не відмовляються від Росії. Чому банкіри тримаються за ринок країни-агресора /Фото Depositphotos](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/6/06/61bdfee7-964ba91b55889c5c86bdae49ba1d0066.jpg?v=0161_1)
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.