Категорія
Новини
Дата

Росіяни зі списку Forbes втратили за день понад $8 млрд на обвалі індексу Мосбіржі

Російські мільярдери за день 21 лютого втратили понад $8 млрд. Найбільше – акціонер «Лукойлу» Вагіт Алекперов, пише російський Forbes.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Росіяни зі списку Forbes 21 лютого на 15:00 (за Києвом) загалом втратили $8,339 млрд на тлі обвалу російських індексів та котирувань російських компаній, свідчать дані Forbes Real Time.
  • Лідерами з падіння оцінок статків стали найбільший акціонер «Лукойлу» Вагіт Алекперов (-$946 млн) та співвласники «Новатека» Леонід Міхельсон (-$927 млн) та Геннадій Тимченко (-$906 млн).
  • Обвал котирувань позбавив бенефіціара НЛМК Володимира Лісіна $645 млн, співвласника «Норнікеля» Володимира Потаніна – $751 млн, президента «Сєвєрсталі» Олексія Мордашова – $556 млн, найбільший акціонер ММК Віктор Рашніков втратив $298 млн.
  • Оцінки статків Сергія Гордєєва, співвласника девелопера ПІК, впала на $463 млн, Олега Дерипаски, співвласника EN+, – на $317 млн, банкіра Олега Тінькова – на $277 млн та бенефіціара виробника добрив «Акрон» В'ячеслава Кантора – на $529 млн.

Контекст

Статки російських мільярдерів впали слідом за індексами та валютою: індекс Мосбіржі опустився майже на 10%, до 3125 п. п, курс долара піднявся до 78,17 рубля, євро – 88,86 рубля. Обвал відбувається на тлі новин про загострення ситуації на окупованому Донбасі, а також засідання Радбезу РФ, який висловився за визнання незалежності ОРДЛО.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні