Категорія
Новини
Дата

Сервіси Booking.com, Airbnb та Expedia припинили роботу в Росії та Білорусі

Туристичні сервіси Booking.com, Airbnb та Expedia припиняють співпрацю з РФ та Білоруссю, повідомила голова Державного агентства розвитку туризму Марʼяна Олеськів у Facebook. РосЗМІ пишуть, що, зокрема, у пошуковій видачі на сайті Booking зникли будь-які об'єкти розміщення.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • На звернення Держтуризму та завдяки підтримці міжнародної туристичної спільноти, слідом за Expedia, співпрацю з Росією та Білоруссю припинили Booking.com і Airbnb, повідомила Олеськів.
  • У пошуковій видачі на сайті Booking зникли обʼєкти розміщення, пишуть російські медіа. Сайт більше не дозволяє шукати та бронювати обʼєкти розміщення всередині Росії, але пошук зарубіжних готелів залишається доступним.
  • Сервіс короткострокової оренди житла Airbnb також призупинив усі операції у Росії та Білорусі.
  • Пізніше припинення роботи в РФ та Білорусі підтвердить голова Booking.com Гленн Фогель: «З кожним днем, у міру того, як актуальність цієї руйнівної війни в Україні стає дедалі гострішою, зростають і складнощі ведення бізнесу в регіоні».

Контекст

Через вторгнення Росії в Україну міжнародні компанії розривають співпрацю з російським бізнесом. Nike, Apple, Boeing – хто ще припинив бізнес із РФ читайте в нашому тексті «Які світові компанії більше не ведуть бізнес із Росією».

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні