У мережі продуктових магазинів «Коло» розповіли, як організували роботу в умовах війни /з особистого архіву
Категорія
Новини
Дата

У мережі продуктових магазинів «Коло» розповіли, як організували роботу в умовах війни

з особистого архіву

Мережа магазинів біля дому «Коло», в якій майже 250 торговельних точок, повністю переналаштувала логістичні процеси. Про це Forbes повідомила директорка мережі Марина Сергієнко.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Зокрема, компанія відмовилася від системи автозамовлення на складі та перейшла на повністю ручний формат координації замовлення товарів. Для цього в «Коло» збільшили команду працівників, яка задіяні в організації логістики.

Крім цього, ритейлер взяв на себе організацію всього логістичного ланцюга. «Ми самостійно забираємо товар великогабаритним транспортом у постачальника, веземо вантаж у проміжний склад», – розповідає Сергієнко. Раніше це робили постачальники. На проміжних складах компанія перевантажує товар на менші автомобілі і вже надалі розвозить продукти безпосередньо у магазини, каже директорка «Коло».

Що стосується асортименту, то ритейлер, у якого раніше на поличках було близько 2000 позицій, зараз сфокусувався на товарах першої необхідності. Це ковбасні вироби, яйця, хліб, вода.

Найбільші проблеми з постачанням продуктів у мережі, що працює переважно в Києві, Київській області та Одесі, у тих населених пунктах, які перебувають під обстрілами російських військ. «Це селище міського типу Немішаєве, міста Ірпінь та Буча», – розповідає Сергієнко. Магазини в столиці, Вишгороді, Білій Церкві та Одесі – працюють згідно з заявленими графіками роботи, зазначає вона. Перерви можливі у випадку загострення бойових дій.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні