Категорія
Новини
Дата

ШІ-стартап Runway уклав багатомільйонну угоду з Google – Business Insider

Техногігант Google та нью-йоркська Runway AI Inc. уклали новий великий контракт, який передбачає, що стартап із генеративним штучним інтелектом отримає мільйони доларів у хмарних послугах та повʼязаних кредитів, пише Business Insider та Information.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Згідно з копіями внутрішніх документів, сума трирічної угоди між Google та Runway становить $75 млн. Саму угоду було підписано 28 квітня, а її реалізація почнеться 30 серпня. Представники Google і Runway відмовився коментувати цю інформацію.
  • Недавно Runway залучив $100 млн при оцінці в $1,5 млрд від провідного постачальника хмарних сервісів. За даними Information, Google інвестував в Runway у рамках цього раунду.

Контекст

За останні роки було укладено кілька угод, у яких великі компанії, які надають хмарні сервіси, приймали частки в ШІ-стартапах в обмін на хмарні кредити. Наприклад, інвестиції Microsoft у $1 млрд в OpenAI у 2019 році були розділені між готівкою та кредитами для хмарного сервісу Microsoft Azure.

Runway, який залучив фінансування від фондів, включаючи Amplify Partners та Lux Capital, допомагає користувачам перетворювати текст у зображення та відео. 

Runway підтримує різні типи моделей штучного інтелекту, включаючи генеративно-змагальні мережі (GAN). Генеративна нейромережа Gen 2 від Runway AI здатна створювати короткі відео, спираючись на текстове опис всього кількох слів.

Є також моделі, які можна використовувати для обробки природної мови, обробки зображень та звуку, аналізу даних та багатьох інших завдань.

Runway можна інтегрувати з різними інструментами та технологіями, включаючи Unity, Unreal Engine, Blender, Maya, Cinema 4D та інші. Це дозволяє розробникам та дизайнерам використовувати моделі ШІ у своїх проєктах на різних платформах та у різних форматах.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні