Категорія
Новини
Дата

Шмигаль закликав Nestle піти з Росії. Компанія відмовляється

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль закликав Nestle припинити бізнес у Росії, написав прем'єр у Twitter. Шмигаль «не знайшов порозуміння» і сподівається, що компанія змінить рішення.

У Forbes Ukraine також є twitter. Якщо вам зручно читати нас там — підписуйтесь за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Поговорив з CEO Марком Шнайдером про неетичність роботи компанії в Росії, – написав Шмигаль. – Робочі місця та податки сплачені у бюджет країни-террориста — це фінансування вбивств безахистних дітей та жінок».
  • Під твітом Шмигаля користувачі закликали бойкотувати продукти Nestle.
  • Nestle не прокоментував Bloomberg бізнес із Росією, який далі продовжується. «Ми вважаємо розмови з органами влади приватними. Ми продовжимо робити усе можливе, щоб доставляти їжу українцям в країну та підтримувати українських біженців у багатьох країнах», – повідомили Bloomberg у пресслужбі компанії.

Контекст

Російський ринок склала 2% від загальної виручки Nestle минулого року, або $1,8 млрд. У Росії працює 6 заводів та 7000 працівників компанії.

Хоча Nestle призупинила поставки кави Nespresso та води San Pellegrino до Росії, компанія все ще постачає їжу для дітей та тварин, пише Bloomberg.

В Україні Nestle Ukraine займає 67-ме місце серед 100 найбільших приватних компаній України за версією Forbes. Компанія продає напої, солодощі, корми для тварин, готові сніданки, молочні суміші, каші, соки і пюре для дітей. Серед брендів Nesquik, «Мівіна», Kitkat та Gourmet.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні