Категорія
Новини
Дата

У McDonaldʼs через повномасштабну війну постраждало девʼять ресторанів

Внаслідок бойових дій в Україні різною мірою постраждало девʼять зі 107 ресторанів McDonald’s. Про це в інтервʼю Forbes повідомила CEO компанії в Україні Юлія Бадрітдінова.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «До деяких із них ми ще не мали доступу. Наприклад, у Харкові. Згідно з нашими протоколами безпеки, ми не можемо туди потрапити і оцінити втрати, поки там йдуть бойові дії», — сказала вона.
  • Компанія має намір зібрати інформацію й задокументувати пошкодження.
  • В Україні McDonald’s має 107 закладів. Загалом їх понад 40 000. 

Контекст

Мережа ресторанів McDonald’s закрила всі свої заклади в Україні ще 24 лютого. Компанія пояснила це міркуваннями безпеки та не поспішає відкривати заклади. У перемовини про відкриття ресторанів включилося навіть МЗС. Міністр Дмитро Кулеба написав, що відомство обговорює проблему McDonald’s не лише з українським представництвом та глобальною штаб-квартирою компанії, а й з урядом США на офіційних зустрічах.

Мережа ресторанів працюємо над оновленням протоколів безпеки, перевіряючи локації на предмет наявності поряд бомбосховищ. Також McDonald’s відновлює мережу поставок і працює над тренінгами для відновлення знань і навичок людей.

Конкретних термінів відновлення роботи ресторанів поки що немає. Як розказав Forbes керівник одного з київських ресторанів McDonald’s на умовах анонімності, відкриття закладів може початися з серпня. Але в тому випадку, якщо будуть узгоджені питання безпеки.

З 14 березня McDonaldʼs заявив, що через війну РФ проти України тимчасово призупиняє обслуговування в російських ресторанах, при цьому її офіс у РФ продовжить працювати. У травні компанія оголосила про остаточний вихід з російського ринку й продаж свого бізнесу там одному із найбільших місцевих франчайзі Олександру Говору.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні