Категорія
Новини
Дата

Сотні тисяч користувачів вже зі звʼязком. В Україні запустили ще 3300 базових станцій за вихідні

Відновлення зв‘язку продовжується 24/7 практично у кожній області країни, повідомив перший віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За вихідні в Україні запустили ще 3300 базових станцій.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

Ключові факти

  • За словами міністра, у сотень тисяч абонентів нарешті з‘явився мобільний зв‘язок та інтернет.
  • Кілька днів половина мобільної мережі Одеської області не функціонувала через обстріли росіян енергетичної інфраструктури. Зараз працює вже 80% мережі. 
  • «Дякую ремонтним командам енергетиків за надшвидку продуктивну роботу», – написав міністр у Телеграм.

Контекст

17 листопада Федоров повідомив, що в‘язок в Україні відновлюється після ракетних ударів. Проте, за його словами, проблеми ще були в дев’яти областях

15 листопада по території України росіяни випустили близько сотні ракет, таким чином перевищивши масований ракетний удар 10 жовтня (тоді окупанти спрямували 84 ракети).

За словами заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка, внаслідок ракетної атаки пошкоджено 15 обʼєктів енергетичної інфраструктури. Найбільше влучань зафіксовано в центрі та на півночі країни. 

Вранці 17 листопада російські ракети влучили в обʼєкти інфраструктури в Одеській області та у місті Дніпро. Над Києвом було збито дві крилаті ракети. Також ворог обстріляв газовидобувну інфраструктуру.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні