Категорія
Новини
Дата

Співзасновник Banda Agency Павло Вржещ потрапив у рейтинг Adweek Creative 100

Співзасновник і креативний директор Banda Agency Павло Вржещ потрапив до списку найкращих креативників за версією Adweek. Про це йдеться на сайті видання.

Ключові факти

  • Вржеща відзначили за роботу його агенції Banda під час війни та відсіч російській пропагандистській машині. Зокрема, зауважили міжнародний проєкт Brave Ukraine, який показував хоробрість української нації.
  • «Banda, названа Effie Awards у 2020 році найефективнішою незалежною агенцією у світі, уже мала світову репутацію креативних інновацій до вторгнення у її рідну Україну в лютому 2022 року. Агенція швидко спрямувала свою енергію на створення кампанії та колаборації, спрямовані на боротьбу зі скандально відомою пропагандистською машиною президента Росії Володимира Путіна», – написали в Adweek.
  • «Для нас було важливо зосередитися на повідомленні, яке буде максимально ефективним зараз і в майбутньому. Що краще відгукнеться, що додасть сили та підніме моральний дух? Без сумніву, це українська хоробрість. Без цього не буде свободи; не було б і України. А українська хоробрість сьогодні безпрецедентна: хоробрість військових, хоробрість простих людей, наших міст. Немає країн, які готові воювати проти Росії, а Україна воює, і ми це робимо успішно. Це наша ДНК, наш національний ресурс. Тепер усі знають, що бути хоробрим – це бути українцем», – цитує Вржеща Adweek.

Контекст

У межах кампанії «Сміливість» на деяких із відомих рекламних екранів Таймс-сквер зʼявилися слогани Be brave like Ukraine. Ця всесвітня кампанія ініційована Офісом президента та Кабінетом Міністрів України. Розробкою займається Banda.

За продюсування Banda посольство України у Великій Британії провело благодійний захід Brave Ukraine у Лондоні. Гості заходу пожертвували Україні сумарно $1,2 млн. Серед гостей були прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, посол України Вадим Пристайко, письменник Тім Маршал, співачка Джамала та інші представники світової політики, культури, бізнесу, спорту та медіа.

Матеріали по темі