Категорія
Компанії
Дата

«Ми — плем'я. Ми цінуємо кожного». Як виглядає сміливий офіс креативного агентства Banda

Креативне агентство Banda створило для команди безпечне, сміливе і творче місце роботи. У компанії впевнені: тільки в таких умовах народжуються великі проєкти.

Щороку соціальна мережа для пошуку роботи Linkedin публікує перелік найбільш затребуваних у компаніях soft skills. Третій раз поспіль очолює список креативність. «Уміння обʼєднувати не звʼязані між собою речі і знаходити оригінальні корисні рішення — цінна навичка для кожного співробітника», — вважають у Linkedin.

З цим погоджуються в українському агентстві Banda. Відмінними якостями людей Banda креативний директор агентства Павло Вржещ називає креативність і відкритість. Ці риси керівництво підтримує і розвиває. Простір — один з інструментів, який допомагає їм у цьому.

Площа офісу Banda — 780 квадратних метрів. Він розділений на функційні зони: ресепшн, робочі місця, мітинг-руми, лаунж, кухня і тераса. У команді приблизно 70 співробітників.

Дизайном займалося агентство balbek bureau. У 2019 архітектори отримали за нього нагороду на конкурсі International Design Media Award.

Попередній слайд
Наступний слайд

Офіс сприяє творчості. У ньому розвішані маркерні дошки, на яких можна писати, малювати і клеїти. Стіни прикрашає сучасне мистецтво: роботи Олексія Кондакова, Маші Реви, Олексія Сая.

Попередній слайд
Наступний слайд

Вржещ порівнює офіс компанії зі студентським кампусом. «Хлопці в офісі дружать. Їм подобається проводити разом час», — каже Вржещ. Дружба конвертується в результат. Згуртована команда працює краще.

Кабінет керівників Banda в колективі називають «курятником». Приміщення стилізовано під сарай, а стіни в ньому скляні. «Обійтися без кабінету для засновників ми не могли, але зробили його приземленим. Команда має відчувати довіру», — вважає Вржещ.

Попередній слайд
Наступний слайд

Засновники агентства помітили, що кухня — центр тяжіння працівників. Вони залишили цей простір просторим і зробили так, щоб туди можна було потрапити з будь-якого місця в офісі.

«Часто люди недостатньо сміливі в думках й ідеях. Це можна виправити, давши їм сміливий простір», — вважає Вржещ. Один зі зразків «сміливого» дизайну в Banda — мітинг-рум, оформлений як басейн. Кардинальна зміна середовища позитивно впливає на творчий потенціал.

Одне з приміщень стилізовано під однокімнатну квартиру. Всередині — вінтажний диван, кухня, обідній стіл, книги і килими. Там проходять зустрічі та брейншторми. Співробітники можуть «пожити» в квартирі, працюючи над великим проєктом.

Попередній слайд
Наступний слайд

У Banda високо цінують почуття безпеки. Її гарантують «дзеркальні» кімнати: їх неможливо розглянути ззовні, а зсередини видно все. У цих просторах зручно працювати над новими ідеями та медитувати.

Попередній слайд
Наступний слайд

У Banda є практика запрошувати партнерів на тиждень переїхати і попрацювати в їхньому просторі. Це дає змогу краще пізнати клієнта і його цінності. У такому форматі в агентства гостювали Comfy, «Планета кіно» та Goodwine.

«Ми — плем'я. Ми цінуємо кожного».

«Ми — плем'я. Ми цінуємо кожного».

Попередній слайд
Наступний слайд

Офіс прикрашений постерами з пластиліновими фігурками команди. Їх створили самі співробітники напередодні дня народження компанії. «Ми — племʼя. Ми цінуємо кожного, — говорить Вржещ. — Нам важливо це демонструвати».

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий Forbes вже у продажу

Новий Forbes вже у продажу

Рейтинг зарплат | 15 найкомфортніших банків