Категорія
Новини
Дата

Стартап творця ChatGPT Сема Альтмана запускає власну криптовалюту

Стартап Сема Альтмана, творця ChatGPT, 24 липня запустить власний токен Worldcoin (WLD), пише Semafor. За даними Reuters, проєкт має 2 млн користувачів у бета-версії. Після запуску у Worldcoin планує розширити масштаби операцій до 35 міст у 20 країнах.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Стартап Worldcoin натякнув про подію, опублікувавши дату запуску токена у Twitter. «Час настав», – йдеться у повідомленні. За словами особи, знайомої з цим питанням, це можна розуміти як приховане посилання на запуск монети.
  • Worldcoin, яка заснована Семом Альтманом та Алексом Бланією у 2019 році, планує використати технологію сканування очей для ідентифікації користувачів. 
  • Розробники Worldcoin заявляють, що це вирішить дві проблеми, що виникли у звʼязку з розвитком технологій ШІ: система розрізнятиме людей та ботів, а також надасть «форму загального базового доходу, який може компенсувати втрату робочих місць, спричинену публічним використанням ШІ».
  • Worldcoin не розповсюджуватиметься серед фізосіб у ​​США через нормативну невизначеність і тиск регуляторів на криптоіндустрію.
  • Як зазначає Reuters, проєкт має 2 млн користувачів у бета-версії. Після запуску у Worldcoin планує розширити масштаби операцій до 35 міст у 20 країнах. 
  • Для заохочення тих, хто зареєструється в певних країнах, стартам надасть криптовалютний токен Worldcoin WLD.
  • Найбільша криптовалютна біржа Binance вже заявила, що включить Worldcoin до свого лістингу, а попереднє відкриття торгів очікується в понеділок о 09:00 за Гринвічем.
  • Worldcoin також може допомогти вирішити питання про те, як економіка буде змінена за допомогою генеративного ШІ, сказав Альтман Reuters. «Люди будуть заряджені ШІ, що матиме величезні економічні наслідки», – зазначив він.

Контекст

За даними Coindesk, команда Tools for Humanity, що стоїть за Worldcoin, у травні залучила $115 млн інвестицій. Раунд був проведений Blockchain Capital за участю a16z, Bain Capital Crypto та Distributed Global.

Ще до запуску у травні проєкт Worldcoin зазнав шахрайства. Жителі Китаю, де немає можливості зареєструватися, щоб отримати токени, купували скани райдужної оболонки ока, зроблені в Камбоджі та Африці, лише за $30.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні