Категорія
Новини
Дата

У АвтоВАЗа проблеми з електронними компонентами. Компанія відправила робітників у відпустку

Російський АвтоВАЗ переніс корпоративну відпустку з літа на період з 4 квітня до 24 квітня, пише Інтерфакс з посиланням на повідомлення компанії. Причина — криза постачання електронних компонентів.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Компанія зсунула відпустку для «недопущення значного скорочення заробітку співробітників» через проблеми з постачанням електронних компонентів.
  • АвтоВАЗ розраховує, що зможе накопичити необхідний запас компонентів для забезпечення більш стабільної роботи підприємств у Тольятті та Іжевську з 25 квітня, а також у травні 2022 року.
  • Виняток буде зроблено для підрозділів, які відповідають за забезпечення нормального інфраструктури підприємств у Тольятті та Іжевську.
  • «АвтоВАЗ» підвищив ціни на автомобілі Lada ще на 7%, пишуть росЗМІ. Це вже друге підвищення цінників за місяць. Причиною називають девальвацію рубля та дефіцит імпортних компонентів.

Контекст

АвтоВАЗ випускає автомобілі Lada та Renault. Виробничі площі компанії знаходяться в Тольятті та Іжевську. За даними АЕБ, продажі АвтоВАЗу за січень-лютий 2022 року склали 40 423 автомобілі Lada (-19,4%).

Власником 100% російського автовиробника до кінця 2021 року була нідерландська Alliance Rostec Auto B.V., що належить «Ростеху» (32%) та Renault Group (68%). Наприкінці 2021 року завершився переведення 100% акцій АвтоВАЗу в російську юрисдикцію, під егіду місцевого ТОВ «Лада Авто Холдинг», частки в якому в акціонерів не змінилися — 68% на 32%.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні