Категорія
Новини
Дата

У Києві працює майже 400 підприємств. Мапа працюючого бізнесу є у застосунку «Київ Цифровий»

У Києві на 18 березня працює майже 400 підприємств. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації, керівник цифрової трансформації Києва Петро Оленич.

Ключові факти

  • Мапа працюючого бізнесу з’явилася у застосунку «Київ Цифровий», повідомив урядовець.
  • Мапа доступна за посиланням. Щоб додати у неї інформацію, потрібно заповнити спеціальну форму. Насамперед запрошують сервісні компанії.
  • Оленич напередодні закликав столичних підприємців підтримати економіку міста: працюючі заклади додаватимуть на мапи у застосунку «Київ Цифровий».

Контекст

Український бізнес впевше вимушений працювати в умовах повномасштабної війни. 15% підприємців в Україні не бачать сенсу та можливості відновити бізнес у 2022 році. Згідно результатів дослідження, прямі поточні втрати малого та середнього бізнесу в Україні за перші два тижні війни склали $30–60 млрд. Втрати ВВП через релокацію бізнесів в Україні оцінюються у 9%. 79% малих та середніх підприємств в Україні повністю або частково припинили роботу.

Релокація бізнесу відбулася у 2% компаній, знаходяться в процесі – 7%, частково провели – 12%, не встигли провести 31%; не бачать сенсу в релокації 48% компаній. До того ж 8% підприємств (від усіх опитаних) проводять релокацію повністю або переважно за кордон.

Матеріали по темі