Категорія
Новини
Дата

У рейтингу американського Forbes «30 до 30 Європа» є вісім українців. Хто потрапив до списку

Американський Forbes опублікував рейтинг «30 до 30 Європа». До нього потрапило восьмеро молодих українців у галузях спорт, медіа та маркетинг і вплив на суспільство.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Дмитро Суярко – український лижник, біатлоніст, учасник Параолімпійських ігор. 13 березня, в останній день змагань Параолімпійських ігор у Пекіні, збірна України стала переможцем у лижних перегонах – відкритій естафеті. У складі команди був і спортсмен із Чернігівщини Суярко (клас із порушенням зору).

«За день до бронзової медалі в лижних перегонах український параолімпієць Дмитро Суярко повідомив, що його будинок підірвали. Попри негаразди вдома, лижник і біатлоніст з вадами зору здобув чотири медалі на Параолімпійських іграх у Пекіні 2022 року, зокрема золото у відкритій естафеті 4 х 2,5 км», – пише Forbes.

Олександр Костилєв – професійний український кіберспортсмен, відомий як s1mple. Він вважається одним з найкращих гравців в історії Counter Strike: Global Offensive. Грає в команді Natus Vincere на позиції снайпера. Найкращий гравець Counter-Strike: Global Offensive 2018 та 2021 років, за версією порталу HLTV.ORG.

Співзасновники The Kyiv Independent: голова відділу розслідувань Ганна Миронюк, операційний директор Олексій Сорокін, заступниця головреда Тома Істоміна.

«Менш ніж за пів року після заснування англомовного видання ці українські журналісти проявили хоробрість, завзятість, чуйність і впливовість під час репортажу про війну в рідній країні, – пише Forbes. – Відтоді як Росія в лютому вторглася в Україну, вони писали та редагували історії про людей і місця, знищені російськими військовими, а також створювали інформаційну організацію під час пандемії, що допомагає підтримувати вільну пресу в Україні».

Анастасія Лапатіна – позаштатна авторка The Kyiv Independent, яка також писала для The Guardian і The New York Times. У дівчини 600 000 підписників у Twitter. «Вона каже, що її найбільшим досягненням наразі є наявність великої платформи через соціальні мережі та журналістику, щоб говорити про Україну», – пише Forbes.

Оксана Матіяш – виконавча директорка громадської організації «Навчай для України», випускниця Оксфордського університету. Організація залучає випускників і молодих спеціалістів різних галузей до вчителювання на два роки у малих містечках і селах. Матіяш допомогла зібрати $500 000 фінансування та збільшила кількість викладачів у десять разів.

Незважаючи на вторгнення, Матіяш та її команда здебільшого залишилися в Україні. Вчителі організації продовжували викладати, навіть попри те, що майже всі були переміщені, а дві школи мережі сильно пошкоджено. У березні в Харкові під час доставки гуманітарної допомоги загинула улюблена вчителька математики й інформатики Юлія Здановська.

Микита Нагаткін – очолює одеську компанію Digis. Компанія займається розробкою кастомного програмного забезпечення та допомагає стартапам розширюватися на міжнародному рівні. Digis нараховує 160 співробітників та працює з такими компаніями як BlaBlaCar, HubSpot, PwC та ін.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні