Категорія
Новини
Дата

У РФ легалізували «паралельний імпорт». Зарубіжні товари зможуть продавати без дозволу правовласника

Уряд Росії затвердив легалізацію так званого «паралельного імпорту» товарів. Нова схема дозволить постачальникам імпортної продукції здійснювати їх реалізацію без дозволу власника товарного знака, пише Інтерфакс.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Ввезення оригінальних зарубіжних товарів через альтернативні канали дозволить гарантувати постачання у країну продукції попри заборони, повідомив премʼєр-міністр РФ Михайло Мішустін.
  • Мета цього механізму – задовольнити попит в РФ на іноземні товари, що містять результати інтелектуальної діяльності.
  • Список продукції, яку зможуть продавати в РФ без дозволу правовласника, затверджуватиме Мінпромторг РФ за пропозиціями галузей.

 Контекст

У Росії через масштабні санкції з боку інших країн чи особисті дії західних компаній заборонено легальне ввезення багатьох видів продукції.

За легалізацію «паралельного імпорту» неодноразово виступала Федеральна антимонопольна служба РФ. Це сприятиме збільшенню кількості госпсубʼєктів, що імпортують товар до Росії, що дозволить наситити внутрішній ринок оригінальними товарами, а також знизити ціни на продукцію, зазначало відомство.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні