Категорія
Новини
Дата

Україна за рік витратила 46,4 млрд грн на боротьбу з COVID-19 – Мінфін

У 2021 році на протидію пандемії COVID-19 з державного бюджету було спрямовано 46,4 млрд грн, повідомила пресслужба Міністерства фінансів. Найбільше було потрачено на стаціонарну медичну допомогу і послуги з вакцинації – 22,4 млрд грн.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • На оплату послуг з екстреної та стаціонарної медичної допомоги, а також послуг з вакцинації населення від COVID-19 було потрачено 22,4 млрд грн.
  • На закупівлю вакцин від COVID-19 спрямовано 11,4 млрд грн.
  • Також кошти використовувалися на: забезпечення лікарень киснем, діагностичним обладнанням, експрес тестами та витратними матеріалами для тестування – 2,5 млрд грн; доплати до зарплат медичним працівникам – 0,5 млрд грн; інші заходи у сфері охорони здоров’я – 0,1 млрд грн;
  • На соціальну підтримку загалом використано 7,7 млрд грн, із них: на виплати по безробіттю та частковому безробіттю – 2,2 млрд грн; на заходи щодо соціальної підтримки населення в умовах карантину – 3 млрд грн; на виплату лікарняних – 2,5 млрд грн.

Контекст

Держаудитслужба знайшла у фонді боротьби з COVID-19 за 2020 рік порушень на 30 млрд грн. Найбільше проблем виявили в Укравтодорі – на 12,6 млрд грн, йдеться у звіті служби. Загалом на фонд боротьби з COVID-19 виділено 78,4 млрд грн, з яких було використано 67,9 млрд грн, охоплено контролем близько 60 млрд грн. Служба перевіряла 12 держустанов.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні