Категорія
Новини
Дата

У фонді боротьби з COVID-19 знайшли порушень на 30 млрд грн. Аудит вимагав провести МВФ

1 хв читання

Державна аудиторська служба знайшла у фонді боротьби з COVID-19 за 2020 рік порушень на 30 млрд грн. Найбільше проблем виявили в Укравтодорі – на 12,6 млрд грн, йдеться у звіті служби.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Загалом на фонд боротьби з COVID-19 виділено 78,4 млрд грн, з яких було використано 67,9 млрд грн, охоплено контролем близько 60 млрд грн.
  • Служба перевіряла 12 держустанов. З використаної суми знайдено порушень та проблемних питань на 30,1 млрд грн, з яких 155,6 млн грн було усунено. Найбільше порушень встановлено після аудиту державних програм і моніторингу закупівель.
  • Найбільше проблем виявили в Укравтодорі (12,6 млрд грн), Мінсоцполітики (7,6 млрд грн) та Мінекономіки (5 млрд грн).
  • Найкраще використали кошти МВС та Держуправління справами – витратили 100% передбачених коштів. Найгірше – Фонд держмайна (30%) та Мінсоцполітики (58%).

Контекст

Укравтодор та МОЗ найбільше отримали з «ковідного» фонду – 26,2 млрд грн і 21,8 млрд грн відповідно. В лютому минулого року Міжнародний валютний фонд вимагав від уряду України провести аудит фонду боротьби з COVID-19. Завершити аудит Україна мала до 1 квітня 2021 року.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні