IT-компанія SoftServe заявила про створення лабораторії генеративного штучного інтелекту. Шукають 15 спеціалістів у шести країнах. Про це Forbes повідомили в пресслужбі компанії.
Форум «Вільна» повертається 20 лютого, щоб стати вашим джерелом ідей, знайомств і можливостей. Early bird квитки вже у продажі — спеціальна пропозиція діє до 19 січня включно. Долучайтеся до заходу за посиланням! 🎟
Ключові факти
- SoftServe відкрила 15 вакансії в Україні, Румунії, Польщі, Колумбії, Іспанії та Чилі. Компанія шукає фахівців з Data Since, ML-розробки та Computer Vision. Більшість вакансій планують закрити у вересні та жовтні.
- Мета лабораторії – прискорити впровадження ШІ-технологій у різних сферах та індустріях, а також вирішувати завдяки їм конкретні бізнес-проблеми.
- Лабораторія працюватиме у напрямках: AI Discovery, AI Launchpad та AI Adoption.
- У межах роботи в лабораторії генеративного штучного інтелекту, фахівці SoftServe використовуватимуть інструменти у партнерстві з AWS, Google Cloud, Microsoft Azure та NVIDIA.
Контекст
У серпні 2023-го на рахунку SoftServe було понад 200 реалізованих ШІ-проєктів. Через війну у 2022-го компанія мала певний відтік спеціалістів, розповідав Дмитро Зікрач, Data Science Competence Manager компанії. «Але нині маємо стрімкий тренд на ріст команди – наймаємо щонайменше п’ять людей на місяць», – додає він.
Станом на вересень 2023-го на майже 7 000 IT-вакансій в Україні претендує понад 91 000 кандидатів, свідчать дані Djinni. Великі аутсорсери призупинили найм, особливо, недосвідчених спеціалістів. За дев’ять місяців 2023-го SoftServe найняв глобально близько 250 джунів. 100 з них – в Україні.
Водночас попит на AI/ML-спеціалістів йде угору останніх кілька років, розповідала головна рекрутерка холдингу Roosh Дар’я Маляр. Наразі у найбільшому дефіциті – Senior ML-інженери, які працюють з 3D.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.