Категорія
Новини
Дата

«Укртелеком» відновив звʼязок у 7 областях. Ремонт тривав менше пʼяти годин

Компанія «Укртелеком» відновила звʼязок після усунення пошкодження інфраструктури у Вінницькій, Житомирській, Рівненській, Волинській, Хмельницькій, Львівській та Тернопільській областях. Про це повідомляє компанія у Facebook.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

 Ключові факти

  • Пошкоджена магістраль відновлена менш ніж за пʼять годин. Фахівці компанії працювали під прикриттям бійців ЗСУ, йдеться у повідомленні.
  • У Чернігівській, Сумській та Херсонській областях зараз тимчасово відсутні послуги звʼязку через пошкодження інфраструктури під час бойових дій, додали в «Укртелекомі». Триває усунення пошкоджень.

Контекст

Росія також намагається виводити з ладу мобільний звʼязок та інтернет у низці регіонів, зокрема, на Херсонщині, Миколаївщині, у прикордонних районах Сумщини. Окупанти прицільно обстрілюють телекомунікаційну інфраструктуру.

4 березня Херсон та область частково залишилися без зв’язку. Окупанти відключили мобільні мережі Vodafone та Kyivstar на території всієї Херсонщини.

5 березня Vodafone зміг відновити зв’язок на території Херсонської області, мобільний зв’язок Kyivstar у Херсоні та області досі частково не працює через численні розриви волоконно-оптичної мережі.

Kyivstar зміг відновити роботу мобільних мереж у Миколаївській області. 5 березня о 12:00 спеціалісти компанії відновили роботу базових станцій у Первомайську та на околицях міста.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні