Категорія
Новини
Дата

Vodafone поновив зв’язок на Херсонщині. Kyivstar відновив роботу на Миколаївщині

Телекомунікаційна компанія Vodafone 5 березня відновила мобільний зв’язок у населених пунктах Херсонської області. Kyivstar на Херсонщині досі частково не працює через пошкодження мереж, пише «Радіо Свобода».

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • 5 березня Vodafone зміг відновити зв’язок на території Херсонської області, повідомила голова відділу зв’язків з громадськістю Vodafone Вікторія Рубан.
  • Мобільний зв’язок Kyivstar у Херсоні та області досі частково не працює через численні розриви волоконно-оптичної мережі, повідомили у пресслужбі компанії.
  • Kyivstar відновив роботу мобільних мереж у Миколаївській області. 5 березня о 12:00 спеціалісти компанії відновили роботу базових станцій у Первомайську та на околицях міста, повідомила провідний спеціаліст зі звʼязків із громадськістю Ірина Леліченко.

Контекст

4 березня Херсон та область частково залишилися без зв’язку. Окупанти відключили мобільні мережі Vodafone та Kyivstar на території всієї Херсонщини.

Росія намагається виводити з ладу мобільний звʼязок та інтернет у ряді регіонів, зокрема, На Херсонщині, Миколаївщині, прикордонних районах Сумщини. Окупанти прицільно обстрілюють телекомунікаційну інфраструктуру.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні